Avkastning

Välkommen till Avkastning

Med tabellerna nedan kan du snabbt se vilka bolag som har avkastat bäst eller sämst över en viss tidsperiod. Glöm inte att du även kan filtrera på specifika börslistor, mm.

AktieSenastIdag1 vecka1 månad3 mån6 mån1 år3 år5 år
Biotech-IgG0,05--------
Biovica International12,60-2,33%+4,13%-5,26%+12,00%+7,69%---
Björn Borg30,00-2,28%-8,54%-12,54%-9,64%-12,73%-9,24%+44,34%+26,90%
Black Earth Farming0,03-3,57%-40,00%-42,55%-47,06%+160,44%+261,01%+478,76%+86,03%
BlackPearl Resources7,00+1,45%-3,45%-3,45%+8,53%-13,04%-41,91%-33,96%-66,02%
Boliden278,50-0,50%-5,34%-5,27%+5,65%+16,77%+20,77%+120,51%+153,41%
Bonäsudden Holding---2,56%-2,15%-5,79%-5,00%+4,59%--
Bonava116,40-0,34%+3,47%-2,35%-16,98%-23,72%-6,88%--
Bonesupport22,30+0,90%-0,89%-0,45%-20,64%----
Bong1,01+0,00%-7,34%-2,88%-3,81%+2,02%+32,89%-6,48%-80,70%
Boozt Fashion61,00-0,81%-5,79%-14,08%-24,69%----
Bosjö Fastigheter116,00-0,64%-0,85%+0,00%+3,11%+2,65%+9,43%--
Botnia Exploration Holding13,30-0,75%+4,31%-3,62%-4,32%+20,91%+27,26%+309,53%+289,06%
Boule Diagnostics265,00-1,12%-4,68%+1,73%-13,26%-8,93%+5,16%+395,33%+562,50%
BrainCool11,70+1,74%-2,50%-7,87%+157,71%+131,68%+5,07%+155,90%-
Bravida Holding57,80-1,45%+0,87%-0,52%-1,11%-6,17%+8,04%--
Bråviken Logistik99,00+0,51%+0,00%-2,70%-2,94%-4,81%---
Bredband21,00-1,96%-0,99%-4,76%+2,04%+0,50%-3,85%+132,56%+284,62%
Brighter11,05+0,00%-0,90%-7,92%+151,14%+108,49%+90,52%+230,73%+334,25%
Bringwell1,06--------