Laddar TradingView Widget
Laddar annons
31 Oct, 2025

Inbjudan till presentation av Nodebis delårsrapport Q3 2025

Nodebis bjuder in till en presentation av delarsrapporten for Q3 2025 med koncernchef & VD Lena Sundsvik och CFO Marie Kvist. Presentationen sänds onsdag 5 november kl 11.45.

För anmälan till presentationen, vänligen följ denna länk.

För mer information, vänligen kontakta:


Lena Sundsvik VD / Koncernchef
lena.sundsvik@nodebis.se
mobil: +46 70-385 05 99

Om Nodebis Applications AB (publ)


Nodebis Applications är noterad på Nordic SME sedan 2 december 2022. Alfanode AB är största ägare med 84,3 % av både röster och kapital. Totalt har bolaget ca 2 000 aktieägare.
Nodebis tillhandahåller tjänster för delningsekonomins behov av resursallokering och optimering av resurser samt digitala tjänster och applikationer för beslutsfattare i privat och offentlig sektor.

TradeVenue

TradeVenue är en samlingsplats för investerare och noterade bolag. Vårt fokus är att främst uppmärksamma små- och medelstora bolag men ni finner givetvis även information om de största bolagen i Sverige. På denna hemsida kan ni ta del av aktietips, läsa uppdragsanalyser, blogginlägg och massvis av aktuella börsnyheter.